Strategie sázení na volejbal

Categories

Sázení je druh činnosti, který od hráče vyžaduje integrovaný přístup, analytiku a trochu intuice. Při sázení na volejbal se nemůžete spoléhat pouze na štěstí: tento přístup povede k rychlé ztrátě peněz. Win-win sázky jsou fikce: výdělky budou možné pouze v případech, kdy má hráč specifickou herní strategii. Zveme vás, abyste se seznámili s nejběžnějšími strategiemi použitelnými ve volejbale. Při pohledu do budoucna si všimneme, že oboustranně výhodná strategie hry je mýtus: každý systém je zranitelný, a to je třeba přijmout.

Celková strategie sázení

Tato strategie je následující: pokud existují rovnocenné týmy, pak s vysokou mírou pravděpodobnosti dojde k TBC, protože dojde k tvrdohlavému boji a produktivnímu setkání. Proto, když na sebe narazí soupeři z vedoucí skupiny, můžete zkusit vsadit více na součet. V případě, že se setkají jasný favorit a outsider, je pravděpodobné, že zápas skončí ve třech nebo čtyřech setech, proto je vhodné zkusit vsadit na celkový nižší počet (celkově a/nebo jednotlivce).

Musíte vychytat šampionáty s nízkým procentem senzačních výsledků.

Chodby ve volejbale

Volejbal je nejlepší volbou pro uplatnění této celkové strategie sázení. Nejprve se musíte zaregistrovat u 6-8 sázkových kanceláří a provést vklad. Pak musíte najít sázkové kanceláře, které nabízejí různé možnosti pro celkové součty. Například https://mostbet-cz.mobi/ nabízí vsadit celkem nad 132,5 za 1,85 a BC Pari-Match celkem pod 136,5 za 1,85. Jedna ze sázek stejně půjde dovnitř, a pokud se vám podaří spadnout do této mezery (koridoru), získáte dvojnásobnou výhru. Chcete-li rychle vyhledat takové koridory, můžete použít speciální placené služby.

Dlouhodobé sázení na vítěze turnaje

Algoritmus této strategie je následující: mezi velkým počtem týmů (například účastníky mistrovství světa ve volejbale) má jen několik týmů skutečnou šanci vyhrát zlato a bookmakeři poskytují kurzy na vítězství všech týmů v konkurence (rozdělení šancí mezi ně). Z toho můžeme usoudit, že sázky na favority turnaje jsou hodnotné (mají zvýšené kurzy). Na triumf je potřeba vzít tři čtyři jasné uchazeče a rozdělit částky tak, že pokud jeden z týmů vyhraje, zaručeně půjde do černých čísel. Nevýhodou této strategie je, že outsider může vytvořit senzaci, pak přijdete o všechny peníze (skvělým příkladem toho je Leicester City z Premier League).

Recent Stories